BIP Kontakt - Wojewódzk..giczna w Szczecinie
Data: 2011-06-02 08:26:17

Kontakt - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Siedziba:
Spedytorska 6/7
70-632 Szczecin

Centrala telefon : 91 462-40-60
Fax / telefon : 91 462-46-40
Sekretariat telefon : 91 462-39-54
Rejestracja medyczna telefon : 91 462-40-60 wew. 121
e-mail : wsse.szczecin@pis.gov.pl
Godziny urzędowania: 725-1500

Lista Kierowników:

Opiela Renata Oddział Epidemiologii 91 462-40-60 wew. 109 r.opiela@wsse.szczecin.pl
Herasymowicz-Bąk Mirosława Dział Laboratoryjny 91 462-40-60 wew. 129 m.bak@wsse.szczecin.pl
Redliński Damian Oddział Administracji 91 462-40-60 wew. 111 d.redlinski@wsse.szczecin.pl
Ratko Anna Oddział Badań Mikrobiologicznych 91 462-40-60 wew. 110 a.ratko@wsse.szczecin.pl
Kuchta Danuta Oddział Badań Środowiskowych i Radiacyjnych 91 462-40-60 wew. 132 d.kuchta@wsse.szczecin.pl
Siegen Wanda Oddział Higieny Dzieci i Młodzieży 91 462-40-60 wew. 149 w.siegen@wsse.szczecin.pl
Polak Henryka Oddział Higieny Komunalnej 91 462-40-60 wew. 163 h.polak@wsse.szczecin.pl
Dynia Anna Oddział Higieny Pracy 91 462-40-60 wew. 104 a.dynia@wsse.szczecin.pl
Gończarow Janusz Oddział Higieny Radiacyjnej 91 462-40-60 wew. 148 j.gonczarow@wsse.szczecin.pl
Szołomicka Krystyna Oddział Higieny Żywności Żywienia i Przedmiotów Użytku 91 462-40-60 wew. 156 k.szolomicka@wsse.szczecin.pl
Czaja Wioletta Oddział Kadr i Szkoleń 91 462-40-60 wew. 154 w.czaja@wsse.szczecin.pl
Furmańska Katarzyna Oddział Laboratoryjny Epidemiologii 91 462-40-60 wew. 107 k.furmanska@wsse.szczecin.pl
Kulis Alicja Oddział Laboratoryjny HŻŻiPU 91 462-40-60 wew. 212 a.kulis@wsse.szczecin.pl
Załuska Dąbrówka Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia 91 462-40-60 wew. 184 d.zaluska@wsse.szczecin.pl
Grzegorek Agnieszka Oddział Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego 91 462-40-60 wew. 125 a.grzegorek@wsse.szczecin.pl
Szczęsny Piotr Sekcja Informatyki 91 462-40-60 wew. 159 p.szczesny@wsse.szczecin.pl
Trocha Małgorzata Główny Specjalista ds. Systemu Jakości 91 462-40-60 wew. 157 m.trocha@wsse.szczecin.pl
Joanna Popik p.o. Głównego Księgowego 91 462-40-60 wew. 123 j.popik@wsse.szczecin.pl
Kapłan Małgorzata Rzecznik Prasowy 660 51 51 55 m.kaplan@wsse.szczecin.pl

 


TAGI : kontakt
Powrót do góry strony Ilość wyświetleń: 31029
  • Data opublikowania : 2011-06-02 08:26:17
  • Data ostatniej modyfikacji : 2014-03-18 11:51:14
  • Informację wprowadził : Nikończuk Paweł
  • Odpowiedzialny za treść : Czaja Wioletta
  • Podmiot udostępniający informację : WSSE Szczecin


Zgodność z rozporządzeniem: W sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych

Projekt i wykonanie: WSSE Szczecin, Sekcja Informatyki; telefon 91 462 40 60 w 159

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2013

Wersja serwisu 0.1.12, Problemy, uwagi bądź propozycje proszę zgłaszać na adres: wsse.szczecin@pis.gov.pl