BIP Kontakt - Wojewódzk..giczna w Szczecinie
Data: 2011-06-02 08:26:17

Kontakt - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie

Siedziba:
Spedytorska 6/7
70-632 Szczecin

Centrala telefon : 91 462-40-60

Fax / telefon : 91 462-46-40

Sekretariat telefon : 91 462-39-54

Rejestracja medyczna telefon : 91 462-40-60 wew. 121

e-mail : wsse.szczecin@pis.gov.pl

Godziny urzędowania: 725-1500

Kontakt:

DZIAŁ NADZORU SANITARNEGO:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Główny Specjalista ds. Systemu Jakości Małgorzata Trocha 91 462-40-60 wew. 157 m.trocha@wsse.szczecin.pl
Oddział Epidemiologii Renata Opiela 91 462-40-60 wew. 109 r.opiela@wsse.szczecin.pl
Oddział Higieny Dzieci i Młodzieży Wanda Siegen 91 462-40-60 wew. 149 w.siegen@wsse.szczecin.pl
Oddział Higieny Komunalnej Henryka Polak 91 462-40-60 wew. 163 h.polak@wsse.szczecin.pl
Oddział Higieny Pracy Anna Dynia 91 462-40-60 wew. 104 a.dynia@wsse.szczecin.pl
Oddział Higieny Radiacyjnej Janusz Gończarow 91 462-40-60 wew. 148 j.gonczarow@wsse.szczecin.pl
Oddział Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku Krystyna Szołomicka 91 462-40-60 wew. 156 k.szolomicka@wsse.szczecin.pl
Oddział Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego Agnieszka Grzegorek 91 462-40-60 wew. 125 a.grzegorek@wsse.szczecin.pl

ODDZIAŁ OŚWIATY ZDROWOTNEJ I PROMOCJI ZDROWIA:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Dąbrówka Załuska 91 462-40-60 wew. 184 d.zaluska@wsse.szczecin.pl

ODDZIAŁ LABORATORYJNY - SZCZECIN:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Kierownik Oddziału Laboratoryjnego w Szczecinie Mirosława Herasymowicz - Bąk 91 462-40-60 wew. 129 m.bak@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Badań Mikrobiologicznych Anna Ratko 91 462-40-60 wew. 110 a.ratko@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Epidemiologii Katarzyna Furmańska 91 462-40-60 wew. 107 k.furmanska@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku Alicja Kulis 91 462-40-60 wew. 212 a.kulis@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Badań Środowiskowych i Radiacyjnych Danuta Kuchta 91 462-40-60 wew. 132 d.kuchta@wsse.szczecin.pl

ODDZIAŁ LABORATORYJNY - KAMIEŃ POMORSKI:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Kierownik Oddziału Laboratoryjnego w Kamieniu Pomorskim Monika Radom 91 321-07-46 m.radom@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Mikrobiologii Wody i Żywności Kamień Pomorski Tomasz Klusek 91 321-07-46 t.klusek@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Diagnostyki Mikrobiologicznej Kamień Pomorski Monika Radom 91 321-07-46 m.radom@wsse.szczecin.pl
Pracownia Badań Fizyko - Chemicznych Wody Kamień Pomorski Monika Radom 91 321-07-46 m.radom@wsse.szczecin.pl

ODDZIAŁ LABORATORYJNY - KOSZALIN:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Kierownik Oddziału Laboratoryjnego w Koszalinie Barbara Solczak 94 342-40-85 wew. 223 b.solczak@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Badań Biologicznych Teresa Malińska 94 342-40-85 wew. 229 t.malinska@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Badań Fizyko - Chemicznych Joanna Szymańska 94 342-40-85 wew. 235 j.szymanska@wsse.szczecin.pl

ODDZIAŁ LABORATORYJNY - SZCZECINEK:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Kierownik Oddziału Laboratoryjnego w Szczecinku Małgorzata Niestój 94 374-05-59 wew. 213 m.niestoj@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Diagnostyki Mikrobiologicznej Szczecinek Hanna Skupin 94 374-05-59 wew. 225 h.skupin@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Mikrobiologii Wody i Żywności Szczecinek Małgorzata Niestój 94 374-05-59 wew. 213 m.niestoj@wsse.szczecin.pl
Laboratorium Szkodliwości Fizyko - Chemicznej Małgorzata Niestój 94 374-05-59 wew. 213 m.niestoj@wsse.szczecin.pl

ADMINISTRACJA:

Nazwa komórki organizacyjnej: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres poczty elektronicznej:
Oddział Administracji Damian Redliński 91 462-40-60 wew. 111 d.redlinski@wsse.szczecin.pl
Oddział Finansowy Joanna Popik 91 462-40-60 wew. 123 j.popik@wsse.szczecin.pl
Oddział Kadr i Szkoleń Wioletta Czaja 91 462-40-60 wew. 154 w.czaja@wsse.szczecin.pl
Sekcja Informatyki Piotr Szczęsny 91 462-40-60 wew. 159 p.szczesny@wsse.szczecin.pl
Sekcja Prawna Grażyna Tokarska 91 462-40-60 wew. 133 g.tokarska@wsse.szczecin.pl
       
RZECZNIK PRASOWY Małgorzata Kapłan 91 462-40-60 wew. 159 m.kaplan@wsse.szczecin.pl

 


TAGI : kontakt
Powrót do góry strony Ilość wyświetleń: 37251
  • Data opublikowania : 2011-06-02 08:26:17
  • Data ostatniej modyfikacji : 2014-07-18 13:23:32
  • Informację wprowadził : Nikończuk Paweł
  • Odpowiedzialny za treść : Czaja Wioletta
  • Podmiot udostępniający informację : WSSE Szczecin


Zgodność z rozporządzeniem: W sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych

Projekt i wykonanie: WSSE Szczecin, Sekcja Informatyki; telefon 91 462 40 60 w 159

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011-2013

Wersja serwisu 0.1.12, Problemy, uwagi bądź propozycje proszę zgłaszać na adres: wsse.szczecin@pis.gov.pl